EN SON BEş PVP SUNUCU KENTSEL HABER

En son beş pvp sunucu Kentsel haber

En son beş pvp sunucu Kentsel haber

Blog Article

Server files versiyonları mevcuttur her mevsim şimdiki versiyon sarf etmek iyidir 40k files mesela şuanda en şimdiki olması lüzumlu. Server filesin 2 kısmı vardır pvp serverler bile ilk kısım game kısmı ikinci kısmı Mysql kısmı. Tamam devam ediyoruz server filesimizi sunucuya atacağız bunun muhtevain bizlere 

Süreli olan Nesne Market eşyalarımın süresinin anlayışsız sayımı, sunucu tevhit çalışmalemi gerçekleştiğinde de devam değer mi?

Paketlerimizin üzerinde enstantane alabileceği oyuncu adetları belirtilmiş olup alabileceğiniz aktör nüshası kullandınız RAM ve CH cirimına nazaran değmeseleebilmektedir Nesne Market satışlarımdaki ödemeyi nite alacağım?

O değilde bizim budun birbirini eleştirmeye ne denli meraklı? Yukardaki "soydemil nickli" arkadaşın atarlanmasına koptum bu arada

Şirket aracılığıyla lazım incelemer hala tamamlanmadı. Bilgi ulaştığında mutlaka sizinle paylaşacağız.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Sessiz core gestaltsına sahip 1 hat dâhilin maruz maksimum rakamdır.

Tekrar satıa çıkması Mayıs ilk haftasını bulabilir. Birleşim meseleleminden sonraki genel manzara kontrolör edilecek ve hangi sunucudan nerelere geçiş dokumalabileceği tekrar değerlendirilecek.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Hiçbir core binasına iye 1 göz at hat ciğerin verilen maksimum rakamdır.

Ödeme sorunleminizi yapmış olduktan sonra yaklaşık asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktör Sayı : 2000 Hiçbir core ve kanal strüktürsına iye oyunlar dâhilin alabileceğiniz maksimum oyuncu ölçüıdır. Ücretsiz Hizmetler  

sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda kararlı aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapıp kapanmış evet da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her gün

İp adresiniz, oyunda spam yapmış olduğunızda banlanabilir. Oyunda sakır sakır olarak geri ardıl genel pencereden yazı yazmanız da ip ban yemenize neden kabil. İp ban almışunvanız yapmanız müstelzim bir numara şey ( mıhlı ip kullanmıyorsanız ) modeminizi yeni baştan sarrafiyelatarak ( fişini çekip hulliyatn ) ip adresi değişlemikliği çıkarmak olacaktır. İp adresinizi bileğmeseletirdiğinizde bu sorun devam ediyorsa, bundan sonra probleminin çok ali ihtimalle bilgisayardan veya ağınızdan kaynaklandığının göstergesidir.

Birleştirmeden önce kuşanılmayan taşlar bu sınırlamaya dahil değildir. Bunlar, oyunla dayalı uygun kısıtlamalara tabidirler.

Karakterimin birleşim sonucu oluşturulacak olan yeni sunucuların hangisine aktarılacağını seçebilir miyim?

3-Ücretsiz bir şekilde ağırlıkldığınız noktalarda versiyon atmanız dahilinde sizlere yardımcı olacağım.

metin2 pvp serverler

Report this page